KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9052083
nr 905 2083
Etsning
Endré Nemes, 1973, signerad, "Opticks", 46/90, motivet: 79 x 65
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.200 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:08:06
100 kr
Etsning
Kondition: skadat glas
nr 905 2083
Etsning
Kondition: skadat glas
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 11 augusti 2014 |